Posadzki żywiczne NAPRO
Czyszczenie elewacji przy pomocy mokrego piaskowania Oczyszczanie, uzupełnienia i renowacja elewacji ceglanych Hydroizolacje przy użyciu iniekcji ciśnieniowej Piaskowanie i zabezpieczenia antykorozyjne stali Renowacje i uzupełnienia kamienia naturalnego Usuwanie mleczka cementowego i zabezpieczenia betonu


Osoba kontaktowa

Michał Napiórkowski
tel. 790 632 392

Częste pytania

Pytania i odpowiedzi

Dekoracyjne podłogi żywiczne dla domu i lokali użytkowych

Podłogi z żywic to coraz bardziej popularna na polskim rynku alternatywa dla typowych rozwiązań, jak terakota, gres, czy panele podłogowe.

Wyjątkowa wytrzymałość mechaniczna i chemiczna oraz odporność na zabrudzenia i łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że posadzki żywiczne to oryginalne rozwiązanie na lata.

Poza walorami użytkowymi, największą zaletą podłóg z żywic jest ich indywidualność. Niemal nieograniczone możliwości wzornictwa zapewniają świetne dopasowanie podłogi do stylu wnętrza, bez względu czy jest ono nowoczesne, industrialne, czy też klasyczne. Jest to idealne rozwiązanie dla kreatywnych ludzi z pasją do tworzenia niepowtarzalnych wnętrz.

W zależności od przeznaczenia i kolorystyki, wykonujemy posadzki z żywic epoksydowych i poliuretanowych, zabezepieczonych warstwą lakieru Poliaspartic, czyli najtrwalszą żywicą dostępną na rynku.

Więcej informacji znajdziesz w dziale Częste Pytania

Rodzaje wykonywanych przez nas posadzek:

Podłogi żywiczne jednobarwne

Proste i schludne, a przy tym praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni minimalistyczne wnętrza. Dostępne w niemal dowolnym kolorze z palety RAL, możliwe łączenie kilku barw równą linią. Możliwe wykończenie w połysku, satynie i macie. Ceny już od 160 zł/m2 netto.

Posadzki z metalizującymi efektami 3D

Posadzki te charakteryzują się wyjątkowymi efektami wizualnymi, nie do osiągnięcia w przypadku typowych posadzek żywicznych, nie mówiąc już o typowych systemach podłogowych. Ich bazę kolorystyczną stanowią nierozpuszczalne pigmenty, zawieszone w bezbarwnej żywicy, tworzące połyskliwe wzory o niezwykłej głębi. Możliwości wyboru jednego lub łączenia i mieszania kilku kolorów spośród palety 20-tu sprawiają, że podłogi w technologii 3D są dosłownie niepowtarzalne.

Systemy mieszane

Dzięki niemal nieograniczonym możliwościom łączenia różnych technologii, możemy stworzyć posadzki idealnie dopasowane do potrzeb wizualnych naszych klientów. Nasze posadzki żywiczne dają możliwość wykazania się kreatywnością, której nie oferują inne systemy podłogowe. Oferujemy również możliwość zatapiania róznego rodzaju wzorów (np. logotypów firmy w wejściu do lokalu) i grafik pod warstwą bezbarwnej żywicy (popularnie ostatnio określane jako 'posadzki 3d')Na zdjęciach widoczne są posadzki, wykonane przez naszą firmę

Copyright © 2014 NAPRO Adam Napiórkowski, T: +48 507-329-719, E-mail: napro.comp@gmail.com